משמעות והגשמה אישית וחברתית

פעילויות לבתי ספר

בצוות רונה אביב הפקות מפעילים מגוון פעילויות תוכן מלוות בתפאורה, פסקול, אביזרים ותחפושות. ההפעלות מושקעות למען חוויה מלאה של הילדים, למידה, העצמה, גיבוש, שחרור, המון שמחה ולבביות. כל פעילות מגיעה עם נושא העשרתי ומעצים וכמובן, תכנית להטמעתו במהלך היום. כל הפעילויות מועברות ע"י צוות החברה אשר לה ניסיון רב שנים בעבודה עם מוסדות חינוך, חינוך מיוחד, משרדים ממשלתיים, עסקים ופרטיים.

הכירו את הפעילויות המבוקשות ביותר:
היער הקסום- פעילות בדמיון מודרך ומשחק
גיבורי וגיבורות האור באולטרה סגול
הקוסם מארץ עוץ- הצגה אינטראקטיבית עם הילדים

הקוסם מארץ עוץ - הצגה אינטראקטיבית:
הילדים לומדים איך להיות שחקנים, עמידה על במה, דיבור במה, ביטחון עצמי, הופעה מול קהל וכמובן משחק.
כל הילדים הינם דמויות בהצגה והקוסם מדבר איתם ומוציא אותם למסע שביל האבנים הצהובות בו הם עוברים משימות- חברות, מוח, אומץ, לב, קסמים. כל משימה באה ללמד אותנו על היכולות השונות שלנו, אמונה בהם ועזרה לחברים בדרך. זוהי הצגה וחוויה מעצימה ומרגשת לילדים ואף למבוגרים הצופים בהם.

ניתן להפוך ליום נושא: הצגה בתחילת היום ובמהלך היום תחנות: מוח, לב, אומץ, חברות, קסמים על מנת להמשיך להטמיע את הנושא שהכול יכולות שלהם.

גיבורי וגיבורות האור באולטרה סגול:
הפעלה זוהרת וצבעונית המשלבת מסיבת ריקודים ושירים.
הילדים הופכים לגיבורי האור ויוצאים בפעילות אקשן ואתגרית להילחם במכשף החושך על מנת להשיב את המאורות לעולם. תוך כדי דיאלוג עם המכשף הם יוצאים למשימות, כל משימה משיבה מאור. בליווי תלבושות ואביזרים זוהרים לכל הילדים. עם תפאורת מאורות זוהרת ופסקול מהמם, ישיבו הילדים את הכוכבים, ברקים, ירח, שמש ולבסוף גם את אור האהבה.
זוהי פעילות מרהיבה ומהפנטת המשלבת אקטיביות ומוסר השכל המלמד את הילדים אודות אור האהבה הפנימי שלנו. 

היער הקסום- פעילות בדמיון מודרך ומשחק: 
פעילות קסומה וגדושה בכל טוב! 
בפעילות הזאת מגיעה פיית היער לקחת את כל הילדים אל יער קסום בו כל אחד יכול להפוך למה שהוא רוצה ולקבל כוחות מיוחדים. משלבת בובת ענק, תיאטרון בובות, תלבושות לכל הילדים, מוזיקה ייחודית. כל הילדים מחליפים דמויות ותפקידים ומקבלים כוחות קסם. הם לומדים להיות קוסמים ולהופיע איתם. איפור הילדים עפ"י דמויות לבחירתם. הפעילות משלבת תנועה וספורטיביות וכמובן משחק ודמיון.
ניתן להפוך ליום נושא: סיפורי אגדות, סרטי וולט דיסני, מופעי קוסמים מיוחדים.

חייגו   050-6536662