משמעות והגשמה אישית וחברתית

פעילויות לפורים

הפנינג פורים שמח! 

חברת רונה אביב הפקות עובדת כבר 13 שנים עם מוסדות חינוך, חינוך מיוחד, סלי-תרבות, גנים, בתי ספר יסודיים, עיריות וחברות פרטיות, קהילות חילוניות ודתיות. ומציעה מגוון הצגות והפעלות תוכן בעלות ערך מוסף מעשיר ומעצים לילדים ומוסר השכל. כל ההצגות וההפעלות איכותיות ומושקעות לחוויה מלאה של הילדים: תפאורה, פסקול, תחפושות, אביזרים, בובות, קסמים, פלייבקים ועוד הפתעות.
פעילות מטריפה לפורים – דמיון, משחק, רוח שטות והרבה שמח!

פעילויות שונות לגילאים שונים: 

יער הקסום של פורים- גילאי 3-7:
 כל הילדים מגיעים זה יער שבו כל ילד הופך להיות הדמות אליה הוא התחפש. הילדים לומדים כיצד להנפיש דמויות ולשחק אותן, זוהי פעילות בדמיון מודרך המשלבת משחק והצגה. היער של פורים הוא מצחיק, קסום ופרוע ובו עוברים הילדים מגוון משימות מגבשות ומצחיקות. הם מגלים את כוחות הקסם שלהם ועושים קסמים.

את הפעילות ניתן להעביר גם בתאורת אולטרה סגול בליווי אביזרים וסטיקלייטים זוהרים לכל הילדים, מעניק חוויית דמיון עשירה, מהפנטת ומרהיבה.

הצגה קומית- הקוסם מארץ עוץ: שהיא גם סדנת משחק, משימות גיבוש מצחיקות. העצמה חברתית ומוסר השכל. משך, עד 50 דקות. מתאים לטווח גילאים רחב. 

הקוסם מארץ עוץ- הצגה אינטראקטיבית עם הילדים. טוויסט לפורים, הצגה קומית ומטריפה! הילדים לומדים איך להיות שחקנים, עמידה על במה, דיבור במה, ביטחון עצמי, הופעה מול קהל וכמובן משחק.

את ההצגה הם עושים ביחד עם השחקנית ופלייבק הקוסם מארץ עוץ שמלווה אותנו לכל אורכה. כמו כן ההצגה מלווה בתפאורה, תחפושות, אביזרים, ופס קול שירי המחזמר.

כל הילדים הינם דמויות בהצגה והקוסם מדבר איתם ומוציא אותם למסע שביל האבנים הצהובות בו הם עוברים משימות- חברות, מוח, אומץ, לב, קסמים. כל משימה באה ללמד אותנו על היכולות השונות שלנו, אמונה בהם ועזרה לחברים בדרך.

הילדים מגיעים יחד לקוסם- לטקס הגשמת משאלות: בטקס הילדים לומדים את ההבדל בין בקשה למשאלה. לבקש שאימא ואבא יקנו לנו משהו זאת בקשה ומשאלה זה לבקש להצליח לעשות משהו שטרם הצלחתי אבל אני רוצה, כמו לשחות, לרכב על אופניים, לעשות קסמים, להצליח משהו בחוג וכו'. בתום הטקס המרגש הילדים לומדים כי הקוסם שדיבר איתם הוא בעצם ילד שהתחזה לקוסם ואת כל המשימות הם עשו בעצמם ובכלל לא נעזרו בו וכך מגיעים למוסר השכל של ההצגה שהכוח להגשמת משאלות הוא שלנו ואני מבקשים מעצמנו ויכולים לעזור ולהיעזר בחברים בדרך.

זוהי חוויה מיוחדת לילדים והצגה אקטיבית מצחיקה ומרגשת ובעלת ערך מוסף ומוסר השכל מה היא משאלה וממי מבקשים אותה וכי עליהם להאמין בכוחות שלהם ולעזור לחברים.

גילאי 8-14- במה פעילה ומשחקים היתוליים: 
מסיבת פורים שהיא במה פעילה בה אנחנו המנחים והם הכוכבים שמופיעים. פעילות מגבשת, מצחיקה ומגניבה של הופעות ליצן נולד,כוכב נולד, מופע כישרונות, משחקי חברה מצחיקים ומסיבה המשלבת משחק ריקודים בסגנונות מתחלפים ושירה.

את הפעילות ניתן להעביר גם בתאורת אולטרה סגול ואביזרים זוהרים וסטיקלייטים צבעוניים, המעניקים חוויית מסיבה מגניבה ומהפנטת במועדון.
למי שרוצה להפוך את אירוע החג השמח הזה להפנינג שלם יכול להוסיף עמדות איפור, קעקועי נצנצים, בלוני צורות, בובת ענק מסתובבות בין הילדים ולהעניק חוויה שלמה של יום כיף.
הפעילות מלווה בתפאורה, שירים, משחקים עם בובת ענק, ריקודים, תיאטרון בובות וקסמים. משך הפעילות בין 45 דקות לשעה.

יכול להכיל בתוכו הכול או רק אחת מן האפשרויות המוצעות לבחירתכם:
אווירת ומטרת החג- רוח שטות, משחק ותחפושות
קבלת פנים מצחיקה ומקסימה של ליצנית ובובות ענק משוגעות שעושות שטויות עם הילדים ואפשרות להצטלם למזכרת.

מסיבת ריקודים ושירים בסגנונות מתחלפים זוהרת באולטרה סגול מלווה באביזרים זוהרים לכל הילדים- צמידים וסטיקלייטים. חוויה משוגעת ומהממת עם אווירת מסיבה מטורפת. (חייב מקום חשוך) משך 30-20 דקות.

אטרקציות זוהרות/ צבעוניות:
עמדת צביעה לקעקועי אולטרה זוהרים. משך כל הפעילות.
עמדת איפור אולטרה. משך כל הפעילות. 
אותן העמדות ניתנות גם ללא אולטרה סגול. 
עמדת תסרוקות מגניבות עם תוספות שיער צבעוניות וצמות. משך כל הפעילות. 
עמדת קעקועים- מדבקות ונצנצים. משך כל הפעילות. 
עמדת בלוני צורות- הילדים מתנסים בעצמם בסיוע המדריך. משך כל הפעילות. 
חייגו   050-6536662