משמעות והגשמה אישית וחברתית

הפעלות לקייטנות

הצוות של רונה אביב הפקות בעל ניסיון רב שנים בהפעלות לקייטנות, בריכות ומתנ"סים במהלך החופש הגדול, חופשת פסח, סוכות ובשעות אחר הצהריים. 
הקוסם מארץ עוץ- הצגה אינטראקטיבית עם הילדים
מה שמיוחד בהצגה הזאת שהיא בשיתוף הילדים. 
הילדים לומדים איך להיות שחקנים, עמידה על במה, דיבור במה, ביטחון עצמי, הופעה מול קהל וכמובן משחק.
כל הילדים הינם דמויות בהצגה והקוסם מדבר איתם ומוציא אותם למסע שביל האבנים הצהובות בו הם עוברים משימות- חברות, מוח, אומץ, לב, קסמים. כל משימה באה ללמד אותנו על היכולות השונות שלנו, אמונה בהם ועזרה לחברים בדרך. 
הילדים מגיעים יחד לקוסם- לטקס הגשמת משאלות: בטקס הילדים לומדים את ההבדל בין בקשה למשאלה. לבקש שאימא ואבא יקנו לנו משהו זאת בקשה ומשאלה זה לבקש להצליח לעשות משהו שטרם הצלחתי אבל אני רוצה. בתום הטקס המרגש הילדים לומדים כי הקוסם שדיבר איתם הוא בעצם ילד שהתחזה לקוסם ואת כל המשימות הם עשו בעצמם ובכלל לא נעזרו בו וכך מגיעים למוסר השכל של ההצגה שכל היכולות הן שלהם ולכן זה הכוח שלהם להגשים את המשאלות שלהם.
זוהי הצגה וחוויה מעצימה ומרגשת לילדים ואף למבוגרים הצופים בהם.
ניתן להפוך ליום נושא: הצגה בתחילת היום ובמהלך היום תחנות: מוח, לב, אומץ, חברות, קסמים על מנת להמשיך להטמיע את הנושא שהכול יכולות שלהם.

גיבורי וגיבורות האור באולטרה סגול
הפעלה זוהרת וצבעונית המשלבת מסיבת ריקודים ושירים
הילדים הופכים לגיבורי האור ויוצאים בפעילות אקשן ואתגרית להילחם במכשף החושך על מנת להשיב את המאורות לעולם. תוך כדי דיאלוג עם המכשף הם יוצאים למשימות, כל משימה משיבה מאור. בליווי תלבושות ואביזרים זוהרים לכל הילדים. עם תפאורת מאורות זוהרת ופס קול מהמם, ישיבו הילדים את הכוכבים, ברקים, ירח, שמש ולבסוף גם את אור האהבה.
זוהי פעילות מרהיבה ומהפנטת המשלבת אקטיביות ומוסר השכל המלמד את הילדים אודות אור האהבה הפנימי שלנו. 
חלק שני מסיבת ריקודים עם סגנונות מתחלפים ושירים מוכרים בליווי שירה. משלב איפור זוהר וסטיקלייטים זוהרים לאווירת מסיבת "פול מון"

ניתן להפוך ליום נושא: הכנת חולצות זוהרות באולטרה, לימוד ויצירה של משמעות הצבעים, מדיטציית צבעים- ללמוד להרגיע את עצמנו, מעט מן האור מגרש הרבה מן החושך.

היער הקסום- פעילות בדמיון מודרך ומשחק
פעילות קסומה וגדושה בכל טוב. 
בפעילות הזאת מגיעה פיית היער לקחת את כל הילדים אל יער קסום בו כל אחד יכול להפוך למה שהוא רוצה ולקבל כוחות מיוחדים. משלבת בובת ענק, תיאטרון בובות, תלבושות לכל הילדים, פס קול מהמם. כל הילדים מחליפים דמויות ותפקידים ומקבלים כוחות קסם. הם לומדים להיות קוסמים ולהופיע איתם. איפור הילדים עפ"י דמויות לבחירתם. משלב תנועה וספורטיביות וכמובן משחק ודמיון.
ניתן להפוך ליום נושא: סיפורי אגדות, סרטי וולט דיסני, מופעי קוסמים מיוחדים.

ספורט וקבוצות
פעילות המשלבת כדורגל, כדורסל ומסלול מכשולים.
הווי אתגרי וקבוצתי, מלווה בפסקול קבוצות ומגרשי ספורט מהארץ, עידוד וגיבוש. תחרויות ענפי ספורט משלבות כדור ומגוון תפקידים מגניבים לילדים. מסלול מכשולים אתגרי, תחרות הבנים נגד הבנות. 

פעילות גיבוש והכרות
פעילות מרגשת בה הילדים נפתחים, מכירים, משתפים. זוהי פעילות מיוחדת במינה בה הילדים משחקים משחקי שיתוף, גיבוש, הכרות, מציאת מכנה משותף וייחודיות בכל אחד. מתבצע בקבוצות קטנות

סדנת משחק
סדנה להעצמת הילדים והדגשת ייחודם. בסדנה זו אנו עושים תרגילי משחק עם עבודה על הרגשת נוחות וביטחון מול קהל. לימוד כלי המשחק והתיאטרון מול הקולנוע. דמיון ורעיונות יצירתיים. מופע כישרונות ומציאת הייחוד בכל אחד.
חייגו   050-6536662